Nazywam się Aleksander Próba. Na co dzień jestem trenerem medycznym i szkoleniowcem.

Ukończyłem studia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, zdobywając dyplom trenera sportów siłowych. Studiuje też Fizjoterapię. Nabywałem doświadczenia, pracując z ludźmi oraz szkoląc się u doświadczonych trenerów i fizjoterapeutów, m.in. u Marka Purczyńskiego czy dr. Ryszarda Biernata.

Jako trener stosuję podejście bottom-up approach, badając ciało od stóp do czubka głowy. Moją misją, moim „dlaczego” jest walka z siedzącym trybem życia, pomoc w odzyskiwaniu pierwotnych zdolności ruchowych utraconych na drodze ewolucji oraz przywracanie zdrowia.

Pomagam ludziom zniwelować wady postawy, przywrócić sprawność ciała oraz pozbyć się dolegliwości bólowych.

Prowadzę szkolenia dla trenerów z zakresu: treningu medycznego, diagnostyki i mobility. W firmach opowiadam o zdrowym stylu życia i ergonomii. Sport towarzyszył mi od dziecka, kształtował charakter, uczył i inspirował. Niestety pod wpływem intensywnych treningów i nierozsądnej praktyki treningowej nabawiłem się wielu kontuzji. Błędy to najlepsze lekcje. Potrzebowałem czasu i cierpliwości, aby naprawić swoje ciało i reedukować wzorce ruchowe. Dzisiaj bogaty w doświadczenia z pasją odkrywam tajemnice ruchu i ciała ludzkiego.

Zgłębiam tematy rozwoju osobistego i duchowego. Jestem poszukiwaczem wiedzy, prawdy o życiu i naturze. Jestem dobrym człowiekiem. Jeśli nadal to czytasz, życzę Ci spokoju i niekończących się pokładów energii. Dziękuje, że tutaj jesteś.

WSPÓLPRACE

aleksanderproba.pl

- Dietetyk Sportowy -

Cześć. Nazywam się Patryk Łukasiewicz. Ukończyłem studia z zakresu dietetyki sportowej na wrocławskim AWF oraz z dietetyki klinicznej w WSKZ. Ponadto odbyłem przeszło 20 szkoleń z różnych dziedzin dietetyki (Zespół jelita drażliwego, PCOS, diety roślinne czy też choroby tarczycy). Tworzę artykuły o różnej tematyce dietetycznej na jednego z większych blogów żywieniowych w Polsce. W przeszłości reprezentowałem kadrę narodową Taekwon-do ITF na Mistrzostwach Europy, byłem mistrzem Polski młodzieżowców i vice mistrzem Polski. Przygoda z zawodniczym sportem przybliżyła mnie znacząco w świat dietetyki, uświadamiając jak bardzo ważna, w codziennym funkcjonowaniu jest dieta.

Pomogę Ci zrealizować Twoje cele związane z żywieniem. Ułożę jadłospis dopasowany pod Twoje preferencje smakowe, zdolności kulinarne i możliwości czasowe. Uwielbiasz chlebek z serem i szynką lub swojego batonika, ale boisz się, że podczas współpracy nie będzie można go zjeść? Spokojnie, znajdzie się na to miejsce. Nie masz czasu na gotowanie skomplikowanych potraw? Bez problemu to rozwiążemy poprzez 5-minutowe śniadania lub gotowanie szybkich i smacznych obiadów na 2-3 dni. Podczas współpracy zobaczysz, że dieta mająca pomóc Ci w schudnięciu, przytyciu czy też wyjściu z jednostki chorobowej jest dla Ciebie, a nie Ty dla niej.

Medib - AleksanderPróba.pl

- Medib Fizjoterapia -

Ściśle współpracuję z grupą doświadczonych fizjoterapeutów. Stały kontakt, przekierowywanie i wymiana doświadczeń pozwala jeszcze skuteczniej pomagać.

Odwiedź stronę: https://medib.pl/

sit.the Avocado - AleksanderPróba.pl

- sit.the.AVOCADO -

Avocado to krzesła do aktywnego siedzenia, które umożliwia częste zmiany pozycji, dzięki czemu zarówno kręgosłup, jak i stawy biodrowe oraz kolanowe pracują w różnych zakresach ruchu, zapobiegając nieprawidłowej postawie ciała.

Odwiedź stronę: https://krzesloavocado.pl/

Na hasło “aleks” otrzymujecie darmową dostawę.

Zobacz metamorfozy moich podopiecznych!